CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania AQD-GC063O25-M ID:6657596 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AQD..C..Oxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.125197 inch |
| Cw Cutting Width | 3.18 mm |
| Średnica skrawania | 2.48031 inch |
| Średnica skrawania | 63 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 5.11811 inch |
| Lf Functional Length | 130 mm |
| Lu Usable Length | 0.956693 inch |
| Lu Usable Length | 24.3 mm |
| Waga | 1.06263 lb |
| Waga | 482 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.826772 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 21 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size G (QD-NG-0318-020E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6900 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657596 |