CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania AQD-GC076X10-M ID:6657478 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AQD..Y..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.125197 inch |
| Cw Cutting Width | 3.18 mm |
| Średnica skrawania | 3 inch |
| Średnica skrawania | 76.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 0.109843 inch |
| Lf Functional Length | 2.79 mm |
| Waga | 0.103617 lb |
| Waga | 47 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -metric: X10 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.870079 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 22.1 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size G (QD-NG-0318-020E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6300 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657478 |