CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania AQD-HC076O31-M ID:6657492 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AQD..C..Oxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.15748 inch |
| Cw Cutting Width | 4 mm |
| Średnica skrawania | 2.99213 inch |
| Średnica skrawania | 76 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 5.11811 inch |
| Lf Functional Length | 130 mm |
| Lu Usable Length | 1.01181 inch |
| Lu Usable Length | 25.7 mm |
| Waga | 1.71299 lb |
| Waga | 0.777 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1 1/4 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.964567 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 24.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size H (QD-NH-0400-025E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 5100 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657492 |