CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania AQD-HC102Y25-M ID:6657493 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AQD..Y..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.15748 inch |
| Cw Cutting Width | 4 mm |
| Średnica skrawania | 4 inch |
| Średnica skrawania | 101.6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 0.143701 inch |
| Lf Functional Length | 3.65 mm |
| Waga | 0.249123 lb |
| Waga | 113 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -inch: Y25 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.01575 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25.8 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size H (QD-NH-0400-025E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657493 |