CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania AQD-K-127Y31-M ID:6657562 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AQD..Y |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.25 inch |
| Cw Cutting Width | 6.35 mm |
| Średnica skrawania | 5 inch |
| Średnica skrawania | 127 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 0.229331 inch |
| Lf Functional Length | 5.825 mm |
| Waga | 0.987672 lb |
| Waga | 448 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -inch: Y31 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.25984 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 32 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size K (QD-NK-0635-035E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657562 |