CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania QD-EC125X32-M ID:6657515 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QD..X..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.07874 inch |
| Cw Cutting Width | 2 mm |
| Średnica skrawania | 4.92126 inch |
| Średnica skrawania | 125 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 0.104331 inch |
| Lf Functional Length | 2.65 mm |
| Waga | 0.231486 lb |
| Waga | 105 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -metric: X32 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.22047 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 31 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size E (QD-NE-0200-020E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3500 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 10 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657515 |