CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania QD-G-250X40-M ID:6657443 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QD..X |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.11811 inch |
| Cw Cutting Width | 3 mm |
| Średnica skrawania | 9.84252 inch |
| Średnica skrawania | 250 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 0.106299 inch |
| Lf Functional Length | 2.7 mm |
| Waga | 1.69536 lb |
| Waga | 0.769 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -metric: X40 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.34646 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 85 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size G (QD-NG-0300-020E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 20 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657443 |