CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania QD-J-080A32-M ID:6657460 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QD..Axx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.19685 inch |
| Cw Cutting Width | 5 mm |
| Średnica skrawania | 3.14961 inch |
| Średnica skrawania | 80 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 5.11811 inch |
| Lf Functional Length | 130 mm |
| Lu Usable Length | 1.05118 inch |
| Lu Usable Length | 26.7 mm |
| Waga | 1.81882 lb |
| Waga | 0.825 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 32.0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.04331 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 26.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size J (QD-NJ-0500-030E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4200 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657460 |