CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania QD-J-100X22-M ID:6657461 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QD..X |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.19685 inch |
| Cw Cutting Width | 5 mm |
| Średnica skrawania | 3.93701 inch |
| Średnica skrawania | 100 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.866142 inch |
| Dconms Connection Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 0.183071 inch |
| Lf Functional Length | 4.65 mm |
| Waga | 0.306443 lb |
| Waga | 139 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -metric: X22 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.1811 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 30 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size J (QD-NJ-0500-030E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3800 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657461 |