CoroPlex™ TB, wielofunkcyjne narzędzie tokarskie C5-TB-CN12CN12-075 ID:6224927 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroPlex™ TB, wielofunkcyjne narzędzie tokarskie

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroPlex™ TB, wielofunkcyjne narzędzie tokarskie |
| Rodzina produktów | 2080 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TB-CN12CN12 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Oah Overall Height | 1.9685 inch |
| Oah Overall Height | 50 mm |
| Waga | 2.2906 lb |
| Waga | 1.039 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26224927 |