CoroPlex™ TT, wielofunkcyjne narzędzie tokarskie C6-T-DCL12DCL12L165 ID:5729022 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroPlex™ TT, wielofunkcyjne narzędzie tokarskie

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroPlex™ TT, wielofunkcyjne narzędzie tokarskie |
| Rodzina produktów | 1074 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-T-DCL |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Oah Overall Height | 2.95276 inch |
| Oah Overall Height | 75 mm |
| Waga | 10.0597 lb |
| Waga | 4.563 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11829786 |