CoroReamer™ 435, rozwiertak węglikowy 435.T-0900-A1-XFH10F ID:6266852 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroReamer™ 435, rozwiertak węglikowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroReamer™ 435, rozwiertak węglikowy |
| Rodzina produktów | 2058 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 435.T..A1-XF |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.354331 inch |
| Średnica skrawania | 9 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 3.88386 inch |
| Lf Functional Length | 98.65 mm |
| Lu Usable Length | 2.3622 inch |
| Lu Usable Length | 60 mm |
| Długość całkowita | 3.93701 inch |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Waga | 0.210762 lb |
| Waga | 95.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 10 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Gatunek | H10F |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3395 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H7 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26266852 |