CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy 835.B-0850-A1-MF1024 ID:6267034 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy |
| Rodzina produktów | 2057 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 835.B..A1-MF |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.334646 inch |
| Średnica skrawania | 8.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 3.88661 inch |
| Lf Functional Length | 98.72 mm |
| Lu Usable Length | 2.3622 inch |
| Lu Usable Length | 60 mm |
| Długość całkowita | 3.93701 inch |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Waga | 0.18607 lb |
| Waga | 84.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 10 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Gatunek | 1024 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 1798 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H7 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26267034 |