CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy 835.T-0801-A1-PF1024 ID:6266970 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy |
| Rodzina produktów | 2057 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 835.T..A1-PF |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.315354 inch |
| Średnica skrawania | 8.01 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8 mm |
| Lf Functional Length | 3.88976 inch |
| Lf Functional Length | 98.8 mm |
| Lu Usable Length | 2.51969 inch |
| Lu Usable Length | 64 mm |
| Długość całkowita | 3.93701 inch |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Waga | 0.154324 lb |
| Waga | 70 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 8 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Gatunek | 1024 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8822 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H7 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26266970 |