CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy 835.T-1400-A1-MF1024 ID:6267116 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy |
| Rodzina produktów | 2057 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 835.T..A1-MF |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.551181 inch |
| Średnica skrawania | 14 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.551181 inch |
| Dconms Connection Diameter | 14 mm |
| Lf Functional Length | 5.03543 inch |
| Lf Functional Length | 127.9 mm |
| Lu Usable Length | 3.34646 inch |
| Lu Usable Length | 85 mm |
| Długość całkowita | 5.11811 inch |
| Długość całkowita | 130 mm |
| Waga | 0.570998 lb |
| Waga | 259 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 14 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Gatunek | 1024 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 1091 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H7 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26267116 |