CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy 835.T-1500-A1-PF1024 ID:6266995 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroReamer™ 835, rozwiertak węglikowy |
| Rodzina produktów | 2057 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 835.T..A1-PF |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.590551 inch |
| Średnica skrawania | 15 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 5.02953 inch |
| Lf Functional Length | 127.75 mm |
| Lu Usable Length | 3.22835 inch |
| Lu Usable Length | 82 mm |
| Długość całkowita | 5.11811 inch |
| Długość całkowita | 130 mm |
| Waga | 0.692252 lb |
| Waga | 314 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 16 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Gatunek | 1024 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4711 1/min |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H7 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26266995 |