CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym E4163/4 ID:6183057 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | E416 |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | FEN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | High Speed Steel |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.51181 inch |
| Lf Functional Length | 140 mm |
| Lu Usable Length | 3.0315 inch |
| Lu Usable Length | 77 mm |
| Średnica gwintu | G 3/4-14 |
| Waga | 0.833348 lb |
| Waga | 378 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 20.00 x 16.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 5156 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | S9P2 |
| Tctr Thread Tolerance Class | NORMAL |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 14 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26183057 |