CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym ES03KM8 ID:6253352 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | ES03K |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Lu Usable Length | 1.37795 inch |
| Lu Usable Length | 35 mm |
| Średnica gwintu | M 8 |
| Waga | 0.073634 lb |
| Waga | 33.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 8.00 x 6.20 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 371 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | T4J8 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.049213 inch |
| Tp Thread Pitch | 1.25 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26253352 |
| Replacement Product - Material Id | 6871205 |
| Replacement Product - Ordering Code | T100-KM102DA-M8 D210 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=T100-KM102DA-M8 D210 |