CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-HD101DA-M12A110 ID:8251266 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-HD101DA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Lf Functional Length | 4.33071 inch |
| Lf Functional Length | 110 mm |
| Lu Usable Length | 1.41732 inch |
| Lu Usable Length | 36 mm |
| Średnica gwintu | M 12 |
| Waga | 0.330694 lb |
| Waga | 150 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 12.00 x 9.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 371 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | HD |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | A110 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6H |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.068898 inch |
| Tp Thread Pitch | 1.75 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226780253 |