CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-KM100DA-M4D210 ID:6871049 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-KM100DA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.177165 inch |
| Dconms Connection Diameter | 4.5 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Lu Usable Length | 0.826772 inch |
| Lu Usable Length | 21 mm |
| Średnica gwintu | M 4 |
| Waga | 0.019401 lb |
| Waga | 8.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 4.50 x 3.40 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 371 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | D210 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.027559 inch |
| Tp Thread Pitch | 0.7 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220279975 |