CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-KM100DB-M20X150D210 ID:6871235 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-KM100DB |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Lu Usable Length | 3.14961 inch |
| Lu Usable Length | 80 mm |
| Średnica gwintu | MF 20x1.5 |
| Waga | 0.396832 lb |
| Waga | 180 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 16.00 x 12.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 374 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | D210 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.059055 inch |
| Tp Thread Pitch | 1.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220281039 |