CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-KM100JA-M6D140 ID:8248517 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-KM100JA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 2.44094 inch |
| Lf Functional Length | 62 mm |
| Lu Usable Length | 1.1811 inch |
| Lu Usable Length | 30 mm |
| Średnica gwintu | M 6 |
| Waga | 0.024251 lb |
| Waga | 11 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank JIS -metric: 6.00 x 4.50 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | JIS-B-4430 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | D140 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.03937 inch |
| Tp Thread Pitch | 1 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226759686 |