CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-KM101AE-3/4D210 ID:6871274 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-KM101AE |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.59 inch |
| Dconms Connection Diameter | 14.986 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Lu Usable Length | 3.05118 inch |
| Lu Usable Length | 77.5 mm |
| Średnica gwintu | UNC 3/4-10 |
| Waga | 0.370377 lb |
| Waga | 168 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.590 x 0.442 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 2184-1/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | D210 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2BX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 10 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220281428 |