CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-KM101JA-M12D115 ID:8248520 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-KM101JA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TICN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.334646 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8.5 mm |
| Lf Functional Length | 3.22835 inch |
| Lf Functional Length | 82 mm |
| Lu Usable Length | 1.61417 inch |
| Lu Usable Length | 41 mm |
| Średnica gwintu | M 12 |
| Waga | 0.094799 lb |
| Waga | 43 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank JIS -metric: 8.50 x 6.50 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | JIS-B-4430 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | D115 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.068898 inch |
| Tp Thread Pitch | 1.75 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226759716 |