CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-KM104DB-M12X125D210 ID:6871246 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-KM104DB |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.354331 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Lu Usable Length | 2.87402 inch |
| Lu Usable Length | 73 mm |
| Średnica gwintu | MF 12x1.25 |
| Waga | 0.111995 lb |
| Waga | 50.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 9.00 x 7.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 374 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Gatunek | D210 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.049213 inch |
| Tp Thread Pitch | 1.25 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220281145 |