CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-KM105AA-M20D210 ID:6871355 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-KM105AA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.652 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16.5608 mm |
| Lf Functional Length | 5.51181 inch |
| Lf Functional Length | 140 mm |
| Lu Usable Length | 3.64173 inch |
| Lu Usable Length | 92.5 mm |
| Średnica gwintu | M 20 |
| Waga | 0.449743 lb |
| Waga | 204 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.652 x 0.489 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 376/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Gatunek | D210 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.098425 inch |
| Tp Thread Pitch | 2.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220282234 |