CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym T100-KM107AF-1/2D210 ID:6871324 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 100, gwintownik z prostym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2031 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T100-KM107AF |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.367 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9.3218 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Lu Usable Length | 2.83071 inch |
| Lu Usable Length | 71.9 mm |
| Średnica gwintu | UNF 1/2-20 |
| Waga | 0.108027 lb |
| Waga | 49 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.367 x 0.275 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 2184-1/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Gatunek | D210 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2BX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 20 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220281923 |