CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia E049M10 ID:6182546 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | E049 |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Lu Usable Length | 1.33858 inch |
| Lu Usable Length | 34 mm |
| Średnica gwintu | M 10 |
| Waga | 0.094799 lb |
| Waga | 43 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ISO -metric: 10.00 x 8.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | ISO 529 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | T3J8 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6H |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.059055 inch |
| Tp Thread Pitch | 1.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26182546 |