CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia EP39PA1/2 ID:6162593 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | EP39PA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.367 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9.3218 mm |
| Lf Functional Length | 4.33071 inch |
| Lf Functional Length | 110 mm |
| Lu Usable Length | 3.22047 inch |
| Lu Usable Length | 81.8 mm |
| Średnica gwintu | UNF 1/2-20 |
| Waga | 0.125664 lb |
| Waga | 57 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.367 x 0.275 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Gatunek | T4I1 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2BX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 20 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26162593 |