CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-MM100AE-10-24C110 ID:8248538 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-MM100AE |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN+WCC |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.194 inch |
| Dconms Connection Diameter | 4.9276 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Lu Usable Length | 1.06299 inch |
| Lu Usable Length | 27 mm |
| Średnica gwintu | UNC #10-24 |
| Waga | 0.024251 lb |
| Waga | 0.011 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.194 x 0.152 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | C110 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2B |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 24 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226759891 |