CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-MM100AF-1/4C110 ID:8248544 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-MM100AF |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN+WCC |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.255 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6.477 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Lu Usable Length | 0.984252 inch |
| Lu Usable Length | 25 mm |
| Średnica gwintu | UNF 1/4-28 |
| Waga | 0.044092 lb |
| Waga | 0.02 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.255 x 0.191 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | C110 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2B |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 28 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226759952 |