CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-MM100DA-M3B145 ID:8248560 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-MM100DA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | FEN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | High Speed Steel |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.137795 inch |
| Dconms Connection Diameter | 3.5 mm |
| Lf Functional Length | 2.20472 inch |
| Lf Functional Length | 56 mm |
| Lu Usable Length | 0.708661 inch |
| Lu Usable Length | 18 mm |
| Średnica gwintu | M 3 |
| Waga | 0.019842 lb |
| Waga | 9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 3.50 x 2.70 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN371 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | B145 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6H |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.019685 inch |
| Tp Thread Pitch | 0.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226760118 |