CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-MM101DA-M20B145 ID:8248607 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-MM101DA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | FEN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | High Speed Steel |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 5.51181 inch |
| Lf Functional Length | 140 mm |
| Lu Usable Length | 2.83465 inch |
| Lu Usable Length | 72 mm |
| Średnica gwintu | M 20 |
| Waga | 0.482813 lb |
| Waga | 219 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 16.00 x 12.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN376 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | B145 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6H |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.098425 inch |
| Tp Thread Pitch | 2.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226760583 |