CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-MM101JA-M20B115 ID:8248633 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-MM101JA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TICN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | High Speed Steel |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.590551 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15 mm |
| Lf Functional Length | 4.13386 inch |
| Lf Functional Length | 105 mm |
| Lu Usable Length | 2.06693 inch |
| Lu Usable Length | 52.5 mm |
| Średnica gwintu | M 20 |
| Waga | 0.321875 lb |
| Waga | 146 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank JIS -metric: 15.00 x 12.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | JIS-B-4430 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | B115 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.098425 inch |
| Tp Thread Pitch | 2.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226760842 |