CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-PD100AA-M6D110 ID:8248183 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-PD100AA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.318 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8.0772 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Lu Usable Length | 1.35827 inch |
| Lu Usable Length | 34.5 mm |
| Średnica gwintu | M 6 |
| Waga | 0.000066 lb |
| Waga | 0.03 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.318 x 0.238 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PD |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | D110 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6H |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.03937 inch |
| Tp Thread Pitch | 1 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226756340 |