CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-PM100DA-M2.3P1PM ID:8060152 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-PM100DA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.110236 inch |
| Dconms Connection Diameter | 2.8 mm |
| Lf Functional Length | 1.77165 inch |
| Lf Functional Length | 45 mm |
| Lu Usable Length | 0.472441 inch |
| Lu Usable Length | 12 mm |
| Średnica gwintu | M 2.3 |
| Waga | 0.009921 lb |
| Waga | 4.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 2.80 x 2.10 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN371 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | P1PM |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.015748 inch |
| Tp Thread Pitch | 0.4 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225977234 |