CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-PM101AE-1P1PM ID:8057111 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-PM101AE |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.8 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20.32 mm |
| Lf Functional Length | 6.29921 inch |
| Lf Functional Length | 160 mm |
| Lu Usable Length | 3.38583 inch |
| Lu Usable Length | 86 mm |
| Średnica gwintu | UNC 1"-8 |
| Waga | 0.846576 lb |
| Waga | 384 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.800 x 0.600 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | P1PM |
| Tctr Thread Tolerance Class | 3BX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225960823 |