CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-PM101DB-M10X100P1PM ID:8057236 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-PM101DB |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.275591 inch |
| Dconms Connection Diameter | 7 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Lu Usable Length | 1.77165 inch |
| Lu Usable Length | 45 mm |
| Średnica gwintu | MF 10x1 |
| Waga | 0.074957 lb |
| Waga | 34 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 7.00 x 5.50 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN374 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | P1PM |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.03937 inch |
| Tp Thread Pitch | 1 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225961561 |