CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia T200-XM171DA-M12B110 ID:8248448 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 200, gwintownik ze skośną powierzchnią natarcia |
| Rodzina produktów | 2033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T200-XM171DA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | High Speed Steel |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.354331 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9 mm |
| Lf Functional Length | 7.08661 inch |
| Lf Functional Length | 180 mm |
| Lu Usable Length | 1.65354 inch |
| Lu Usable Length | 42 mm |
| Średnica gwintu | M 12 |
| Waga | 0.213849 lb |
| Waga | 97 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 9.00 x 7.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | no |
| Bsg Basic Standard Group | DIN376 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | B110 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6H |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.068898 inch |
| Tp Thread Pitch | 1.75 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226758993 |