CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym T300-MM100AM-1/16B145 ID:8248265 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2035 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T300-MM100AM |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | FEN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | High Speed Steel |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.313 inch |
| Dconms Connection Diameter | 7.9502 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Lu Usable Length | 1.5748 inch |
| Lu Usable Length | 40 mm |
| Średnica gwintu | NPTF 1/16-27 |
| Waga | 0.070548 lb |
| Waga | 0.032 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.313 x 0.234 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | B145 |
| Tctr Thread Tolerance Class | NORMAL |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 27 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226757163 |