CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym T300-XM100AL-1/8B145 ID:6967069 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2035 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T300-XM100AL |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | FEN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | High Speed Steel |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.437 inch |
| Dconms Connection Diameter | 11.0998 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Lu Usable Length | 2.51969 inch |
| Lu Usable Length | 64 mm |
| Średnica gwintu | NPT 1/8-27 |
| Waga | 0.12875 lb |
| Waga | 58.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.437 x 0.328 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 2184-1/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | B145 |
| Tctr Thread Tolerance Class | NORMAL |
| Thfp Through Hole Function Property | no |
| Tpi Threads Per Inch | 27 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220748990 |