CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym T300-XM101DA-M36B110 ID:6635208 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 300, gwintownik ze śrubowym rowkiem wiórowym |
| Rodzina produktów | 2035 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T300-XM101DA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | ALCRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | High Speed Steel |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.10236 inch |
| Dconms Connection Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 7.87402 inch |
| Lf Functional Length | 200 mm |
| Lu Usable Length | 5.15748 inch |
| Lu Usable Length | 131 mm |
| Średnica gwintu | M 36 |
| Waga | 1.81661 lb |
| Waga | 824 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 28.00 x 22.00 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 376 |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | B110 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6H |
| Thfp Through Hole Function Property | no |
| Tp Thread Pitch | 0.15748 inch |
| Tp Thread Pitch | 4 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26635208 |