CoroTap™ 400, gwintowygniatak T400-NM100AA-M3N1PC ID:8405717 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 400, gwintowygniatak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 400, gwintowygniatak |
| Rodzina produktów | 2040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T400-NM100AA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | AlCrN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.141 inch |
| Dconms Connection Diameter | 3.5814 mm |
| Lf Functional Length | 2.20472 inch |
| Lf Functional Length | 56 mm |
| Lu Usable Length | 0.669291 inch |
| Lu Usable Length | 17 mm |
| Średnica gwintu | M 3 |
| Waga | 0.013228 lb |
| Waga | 6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.141 x 0.110 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN/ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | NM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | N1PC |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.019685 inch |
| Tp Thread Pitch | 0.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227412993 |