CoroTap™ 400, gwintowygniatak T400-NM100DA-M3N1BC ID:8405698 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 400, gwintowygniatak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 400, gwintowygniatak |
| Rodzina produktów | 2040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T400-NM100DA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | AlCrN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.137795 inch |
| Dconms Connection Diameter | 3.5 mm |
| Lf Functional Length | 2.20472 inch |
| Lf Functional Length | 56 mm |
| Lu Usable Length | 0.708661 inch |
| Lu Usable Length | 18 mm |
| Średnica gwintu | M 3 |
| Waga | 0.013228 lb |
| Waga | 0.006 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank DIN -metric: 3.50 x 2.70 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 2174 (371) |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | NM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | N1BC |
| Tctr Thread Tolerance Class | 6HX |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tp Thread Pitch | 0.019685 inch |
| Tp Thread Pitch | 0.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227412801 |