CoroTap™ 400, gwintowygniatak T400-XM150AE-12-24C150 ID:8248285 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 400, gwintowygniatak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 400, gwintowygniatak |
| Rodzina produktów | 2040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T400-XM150AE |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.22 inch |
| Dconms Connection Diameter | 5.588 mm |
| Lf Functional Length | 2.37795 inch |
| Lf Functional Length | 60.4 mm |
| Lu Usable Length | 0.944882 inch |
| Lu Usable Length | 24 mm |
| Średnica gwintu | UNC #12-24 |
| Waga | 0.02866 lb |
| Waga | 0.013 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.220 x 0.165 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | C150 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2B |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 24 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226757361 |