CoroTap™ 400, gwintowygniatak T400-XM150AE-4-40C150 ID:8248387 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroTap™ 400, gwintowygniatak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroTap™ 400, gwintowygniatak |
| Rodzina produktów | 2040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | T400-XM150AE |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Powder High Speed Steels |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.141 inch |
| Dconms Connection Diameter | 3.5814 mm |
| Lf Functional Length | 1.87795 inch |
| Lf Functional Length | 47.7 mm |
| Lu Usable Length | 0.590551 inch |
| Lu Usable Length | 15 mm |
| Średnica gwintu | UNC #4-40 |
| Waga | 0.013228 lb |
| Waga | 6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Tap shank ANSI -inch: 0.141 x 0.110 |
| Bhfp Blind Hole Function Property | yes |
| Bsg Basic Standard Group | ANSI |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | C150 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2B |
| Thfp Through Hole Function Property | yes |
| Tpi Threads Per Inch | 40 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226758382 |