CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia QS-SCLCL123C ID:7445834 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-SCLCR/L..C (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.75 inch |
| B Shank Width | 19.05 mm |
| H Shank Height | 0.75 inch |
| H Shank Height | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 3.66142 inch |
| Lf Functional Length | 93 mm |
| Waga | 0.50045 lb |
| Waga | 227 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/4 x 3/4 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 09T308 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 8: decentral focused exit with nozzles |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 95 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 1.69488 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 43.05 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -5 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223190338 |