CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia QS-SDJCL252511C ID:7446535 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-SDJCR/L..C |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.44882 inch |
| Lf Functional Length | 113 mm |
| Waga | 1.16889 lb |
| Waga | 530.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | DCMT 11T308 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 8: decentral focused exit with nozzles |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 93 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 2.12598 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 54 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -3 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 27 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223193742 |