CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia QS-SRDCL-12-25-10XC ID:7960758 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-SRDCR/L..XC (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.75 inch |
| B Shank Width | 19.05 mm |
| H Shank Height | 0.75 inch |
| H Shank Height | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 4.46654 inch |
| Lf Functional Length | 113.45 mm |
| Lu Usable Length | 1 inch |
| Lu Usable Length | 25.4 mm |
| Waga | 0.564384 lb |
| Waga | 256 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/4 x 3/4 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Rail interface ( RC10T3MP ) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 8: decentral focused exit with nozzles |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.5 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 63.5 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225520584 |