CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia QS-SRDCR-202025-10XC ID:7960751 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroThread® 107, oprawka systemu QS do toczenia |
| Rodzina produktów | 1053 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-SRDCR/L..XC |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.787402 inch |
| B Shank Width | 20 mm |
| H Shank Height | 0.787402 inch |
| H Shank Height | 20 mm |
| Lf Functional Length | 4.40945 inch |
| Lf Functional Length | 112 mm |
| Lu Usable Length | 0.984252 inch |
| Lu Usable Length | 25 mm |
| Waga | 0.707244 lb |
| Waga | 320.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 20 x 20 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Rail interface ( RC10T3MP ) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 8: decentral focused exit with nozzles |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.48031 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 63 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225520515 |